Taking too long? Close loading screen.

Ubytovanie

Izby v hlavnej budove
Apartmány
Izby v spodnej budove
Spoločenská miestnosť
Kuchynka
Jedáleň

Izby v hlavnej budove

Penzión ponúka ubytovanie v ôsmych dvoj-lôžkových izbách, vždy s možnosťou jednej prístelky. Všetky izby sú vybavené štandardným sociálnym zariadením /umývadlo, sprcha, WC/, televízorom. Izby sú orientované južným smerom a každá má vlastný balkón.

Apartmány

Penzión ponúka ubytovanie aj v dvoch rodinných, troj-lôžkových apartmánoch, pričom každý z týchto apartmánov má možnosť ďalších dvoch prísteliek. Apartmán pozostáva z dvoch izieb a veľkej predsiene. V spálni sa nachádza jedna samostatná a jedna manželská posteľ, v spálni je situovaný aj vstup na malý balkón. V obývacej izbe sa nachádza stôl so stoličkami, malý stolík s rýchlovarnou kanvicou, satelitná TV, sedačka a rohový gauč, ktoré sa v prípade potreby využívajú ako prístelky. Všetky apartmány sú štandardne vybavené sociálnym zariadením / umývadlo, sprcha, WC /. Apartmány sú orientované na sever s výhľadom na vrch Baranec.

Izby v spodnej budove

Izby sú dvojlôžkové bez prístelky a bez TV, ale s priamym výhľadom na Nízke Tatry a Liptov, pričom všetky izby majú kúpeľňu. Hosťom je k dispozícii na chodbe kuchynka na prípravu studených jedál (inventár: taniere + príbory, poháre, rýchlovarná kanvica, chladnička).

Spoločenská miestnosť

Spoločenská miestnosť situovaná v hlavnej budove na prízemí vedľa jedálne, je k dispozícii hosťom bezplatne do 22:00. Biliard a stolný futbal, ktorý sa tu nachádza, je za poplatok.

Kuchynka

Hostia ubytovaný v izbách a apartmánoch penziónu môžu na prípravu studených jedál využívať malú kuchynku (rýchlovarná kanvica, chladnička, inventár), situovanú vedľa spoločenskej miestnosti.

Jedáleň

Penzión má vlastnú jedáleň s maximálnou kapacitou 46 miest na sedenie. Raňajky sú kontinentálne, obedy a večere sú podávané len viacčlenným skupinám pri objednávke vopred. Priestory jedálne sú vhodné na rodinné oslavy, jubileá a rôzne firemné stretnutia.

Kontakt

Adresa

Penzión pod Barancom
Konská 93
032 05 Smrečany, Žiarska dolina

E-mail

penzion.podbarancom@gmail.com

Telefón

+421 918 701 661

GPS

49°8’19.291″N, 19°43’10.463″E