Taking too long? Close loading screen.

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby s balkónom
Apartmány
Dvojlôžkové izby Standard
Rodinné štúdium s 2 izbami

Dvojlôžkové izby s balkónom

Penzión ponúka ubytovanie v ôsmych dvoj-lôžkových izbách, vždy s možnosťou jednej prístelky. Všetky izby sú vybavené štandardným sociálnym zariadením /umývadlo, sprcha, WC/, televízorom. Izby sú orientované južným smerom a každá má vlastný balkón.

Apartmány

Penzión ponúka ubytovanie aj v dvoch rodinných, troj-lôžkových apartmánoch, pričom každý z týchto apartmánov má možnosť ďalších dvoch prísteliek. Apartmán pozostáva z dvoch izieb a veľkej predsiene. V spálni sa nachádza jedna samostatná a jedna manželská posteľ, v spálni je situovaný aj vstup na malý balkón. V obývacej izbe sa nachádza stôl so stoličkami, malý stolík s rýchlovarnou kanvicou, chladničkou,TV, sedačkou a rohovým gaučom, ktoré sa v prípade potreby využívajú ako prístelky. Všetky apartmány sú štandardne vybavené sociálnym zariadením / umývadlo, sprcha, WC /. Apartmány sú orientované na sever s výhľadom na vrch Baranec.

Dvojlôžkové izby Standard

Izby sú dvojlôžkové s TV a bez prístelky, s priamym výhľadom na Nízke Tatry a Liptov, pričom všetky izby majú kúpeľňu. Hosťom je k dispozícii na chodbe kuchynka na prípravu studených jedál (inventár: taniere + príbory, poháre, rýchlovarná kanvica, chladnička, mikrovlnka).

Rodinné štúdium s 2 izbami

V penzióne sa nachádzajú štyri rodinné štúdiá. Pozostávajú z dvoch izieb so spoločnou kúpeľňou. Vedľa sa nachádza kuchynka, ktorá je zdieľaná s ďalšími dvomi izbami.

Kontakt

Adresa

Penzión pod Barancom
Konská 93
032 05 Smrečany, Žiarska dolina

E-mail

penzion.podbarancom@gmail.com

Telefón

+421 918 701 661

GPS

49°8’19.291″N, 19°43’10.463″E

Ako sa k nám dostanete?

Penzión je autom dobre dostupný, 23 minút z Liptovského Mikuláša. Autobusom sa dá prísť na konečnú zastávku Žiarska dolina a potom peši ešte 23 minút.

Počasie