Taking too long? Close loading screen.

Služby

Konferenčná miestnosť
Spoločenská miestnosť
Kuchynka
Jedáleň
Bowling
Altánok
Detské ihrisko
Wellness

Konferenčná miestnosť

V dolnej budove penziónu sa nachádza novozrekonštruovaná konferenčná miestnosť s krbom a priestorom na coffee break. Maximálna kapacita miestnosti je 60 osôb. Poskytujeme kompletné vybavenie školiacej miestnosti (wifi, dataprojektor, plátno, flipchart) Konferenčná miestnosť je situovaná na juh, s nádherným výhľadom na horný Liptov a Nízke Tatry.

Spoločenská miestnosť

Spoločenská miestnosť situovaná v hlavnej budove môže byť upravená pre uzavretú spoločnosť (max. 25 ľudí) za poplatok.

Kuchynka

Hostia ubytovaný v izbách a apartmánoch penziónu môžu na prípravu studených jedál využívať malú kuchynku (rýchlovarná kanvica, chladnička, inventár), situovanú vedľa spoločenskej miestnosti.

Jedáleň

Penzión má vlastnú jedáleň s maximálnou kapacitou 46 miest na sedenie. Raňajky sú kontinentálne, obedy a večere sú podávané len viacčlenným skupinám pri objednávke vopred. Priestory jedálne sú vhodné na rodinné oslavy, jubileá a rôzne firemné stretnutia.

Bowling

Novopristavaná bowlingová hala je k dispozícii všetkým hosťom penziónu. Nachádzajú sa tu dve klasické dráhy a posedenie pre hráčov. Cena prenájmu jednej bowlingovej dráhy je 10€ / 30 min.

Altánok

Hosťom je k dispozícii bezplatne altánok s kapacitou do 40 osôb, ktorý sa nachádza hneď vedľa penziónu spolu s priestorom na grilovanie alebo varenie guľášu. Z altánku je nádherný výhlad na celý Liptov a pohorie Nízkych Tatier.

Detské ihrisko

Na hranie slúži deťom detské ihrisko vedľa penziónu s výhľadom na Liptovskú kotlinu. Deti majú k dispozícii dve hojdačky, steny na lezenie a šmýkačku.

Wellness

Hostia môžu využívať fínsku saunu, soľnú jaskynku a relaxačnú miestnosť nachádzajúce sa v dolnej budove penziónu. Minimálny vstup je pre 4 osoby v čase 10:00-21:00. Rezervácia je možná deň vopred.

Kontakt

Adresa

Penzión pod Barancom
Konská 93
032 05 Smrečany, Žiarska dolina

E-mail

penzion.podbarancom@gmail.com

Telefón

+421 918 701 661

GPS

49°8’19.291″N, 19°43’10.463″E

Ako sa k nám dostanete?

Penzión je autom dobre dostupný, 23 minút z Liptovského Mikuláša. Autobusom sa dá prísť na konečnú zastávku Žiarska dolina a potom peši ešte 23 minút.

Počasie