Ubytovanie

Izby

Penzión ponúka ubytovanie v ôsmych dvoj-lôžkových izbách, vždy s možnosťou jednej prístelky. Všetky izby sú vybavené štandardným sociálnym zariadením /umývadlo, sprcha, WC/, televízorom a rýchlovarnou kanvicou. Izby sú orientované južným smerom, každá má vlastný balkón s výhľadom na Nízke Tatry.

 

Apartmány

Penzión ponúka ubytovanie aj v dvoch rodinných, troj-lôžkových apartmánoch, pričom každý z týchto apartmánov má možnosť ďalších dvoch prísteliek. Apartmán pozostáva z dvoch izieb a veľkej predsiene. V spálni sa nachádza jedna samostatná a jedna manželská posteľ, v spálni je situovaný aj vstup na balkón. V obývacej izbe sa nachádza stolík so stoličkami, rýchlovarná kanvica, satelitná TV, sedačka a rohový gauč, ktoré sa v prípade potreby využívajú ako prístelky. Všetky apartmány sú štandardne vybavené sociálnym zariadením  / umývadlo,  sprcha, WC /. Apartmány sú orientované na sever s výhľadom na vrch Baranec.

 

Štúdiá

Od letnej sezóny je možné ubytovanie v lacnejších izbách bez TV. Izby sú dvojlôžkové s priamym výhľadom na Nízke Tatry,  pričom všetky izby majú kúpeľňu. Hosťom ubytovaním v štúdiách, je k dispozícii  kuchynka na prípravu studených jedál (inventár: taniere + príbory, rýchlovarná kanvica, ladnička).

 

Spoločenská miestnosť

Spoločenská miestnosť situovaná v hlavnej budove na prízemí vedľa jedálne, je k dispozícii hosťom počas celého pobytu. Biliard a stolný futbal, ktorý sa tu nachádza, je hosťom penziónu k dispozícii bezplatne.

Kuchynka

Hostia ubytovaný v izbách a apartmánoch penziónu môžu na varenie využívať plnezariadenú kuchynku (dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, chladnička, inventár), situovanú vedľa spoločenskej miestnosti.

Jedáleň

Penzión má vlastnú jedáleň s maximálnou kapacitou 46 miest na sedenie. Raňajky sú kontinentálne, obedy a večere sú podávané len viacčlenným skupinám pri objednávke vopred. Priestory jedálne sú vhodné na rodinné oslavy, jubileá a rôzne firemné stretnutia.

Language
Kalendár
Január 2019
P U S Š P S N
     
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031